Missing Classmates

If you know where these Classmates are please share our web address with them:
https://www.Dearborn71.com/
If you know the email address for any Classmate below you can click on the Classmate's name to quickly send an email invitation to our site.

Anna Agni
Charles Akers
Jeffrey Anderson
Janice Arcy (Willison)
Kevin Balewski
Linda Beardsley (Hadley)
Don Berry
David Bettinger
Tom Beuckclaere
Cynthia L Bocan
Kenneth Bohnenstiehl
Renee Bresko
Pamela Bretz (Crawford)
Rick Brockett
Gerald Brown
Mary Browning (Henzie)
Greg Burch
Stephen Calvery
Stella Caro
Wanda Cater
Lynn Clark
Jeff Coblentz
Janice Crimer (Schiesel)
William Crothers
Laura Davis
Joan Deppong (Clark)
Sue DeVoe
Donald DeWitt
Judith Doherty
Evan Douglas
Thomas Ebi
Linda Einpaul
Debra English
Pamela Farber (Boni)
Kathleen Ferguson (Paulson)
Karen Fisher
Bob Gerwig
Karen Gest (Vock)
Michael Glaser
Michael Hayes
Candace Heath
Robert Hedstrand
Denise Heller
Mary Hertzler (Scarzler Or Scarsella)
Marge Hicks
Christopher Hilts
Nancy Hinsch (Becker)
Linda Hobbs
Michael Holt
Vicki Hotter
Karen Jackson
Denise Jacques
Michael Jann
Lisa Jenkins
Karen Johnson (Maxey)
Michael Jones
Sharon Karpi
Margaret Kelley (Chawlcraft)
Dale Kers
Timothy Kolbe
Kerry Kotowski
Terry Krzeszewski (-Kress Changed La…)
David LaFollette
Mary Lane
Mike Langston
Roberta Lebert
Dan Lesnik
Kenneth Lingenfelter
Susan Magic (Piasecke)
Cecilia Martin
Martha Martini (Harris)
Monica Maslyk (Rubin)
Charles Mason
Sherry McCann
Mary McCarthy
Richard McGibbon
Sandra McIntyre
Randall McKee
Martha McNabb (Canpa)
Mary McNabb
Kathleen McSweeney
Diane Metz (Hopps)
Claudia Miller
Diana Miller
Douglas Miller
Deborah Moore (Weeks)
Louise Morell (Ritcher)
Daniel Morgan
Linda Moy
Wilfred Nickerson
Jay Niver
Christina Obersteiner
Lorraine Obrzut
Cynthia Okopny (Frasure)
Tony Osburn
Teresa Overhauser
Yvonne Owens
Natalie Palmer
Barney Panek
Mike Pankey
Margaret Parker (Cook)
Tony Parker
Diana Pazzanese (Avery)
Beth Perrin
Michael Peters
Nina Petkoff
Debra Pierce
Vanessa Pietrzak (Noe)
Sally Pleshak
Eric Ponds
Camille Przywara (Latva)
Candace Pytel
Jean Quashnie (Guidot)
Sandra Raffel (Stillwell)
Phil Rafferty
Alan Randles
Dennis Ranski
Susan Rausch
Jacqueline Reynolds (Jaynes)
Linda Richter (Duneske)
Rebecca Riddick (Kotts)
Margaret Ann Ridgley
Jill Rife (Alderman)
Susan Ritenour (DeGiulio)
Richard Rogalski
Marilyn Ross
Robert Ross
Curtis Roy
Rodney Rubus
Daniel Sadowski
Michael Salsman
William Sanderson
David Savchetz
Ory Schiesel
Gracian Joseph Schimizzi
Sandra Schmidt
Leonard Schouki
Marilyn Schultz (Marciniak)
Marcy Scott
Susanne Scudder
Jenny Seymour
Mark Simmons
Judith Sinischo (Fortuna)
Linda Sjoberg
Nicole Slater (Weiss)
Ron Smilkovski
Frederick Smith
William Smith
Denise Sornig (Bates)
Roger Stephenson
Agnes Szuber
Russell Szwed
Ronald Tackett
Greg Tharp
Sherry Thompson (Sullivan)
Pamela Thon (Laichalk)
Amy Thorpe
Yvonne Tidman
Alexa Tishkowski
Robert Trickey
Darrell Vall
Linda Vargo (Read)
Charles Wall
Wilfred Was
Dennis Waske
Ken Wearn
Jack Welles
Dale Welsh
Merry Wolfe
Ruth Woods
Duane Yanick
Jeff Yerkey
Michael Zalewski

Guest Members

Peter Albertson (Drafting Teacher)
Betty Armatocki (Library Secretary)
George Arrick (English Teacher)
Helen Lucille Auxier (English /Bu…
Donald Beesley (English Teacher)
Robert Bridges (Math Teacher & Tra…
Ron Brown (Drafting /Electronics …
Irene Brown (Office Staff)
Edna Burkhart (School Nurse)
Annette Burton (Business Education…
Mary Clelland (Business Education …
Richard Corriveau (English Teacher)
Audrey Criner (Art Teacher)
Richard Eaton (Physics Teacher)
Roger Evans (Social Studies Teacher)
John Faitel (Business Education Te…
Marianna Fisk (English Teacher)
James Gallagher (English Teacher)
Ilene Giles (Office Staff)
Kenneth Graves (Counselor)
Yetieve Guldner (Counselor)
Hazel Guyol (English Department Ch…
Alan Harris (Social Studies Teache…
Ann Marie Hicks (Social Studies/Ph…
Bill Hobbs (Special Education Teac…
Johanna Hoover [Navarre] (Physical …
Mildred Koch (Foreign Language Tea…
Ann Kopp (Business Education Teacher)
Frank Kowal (Photography Teacher)
Joanne Kraft (English And Drama Tea…
Judy Kramer (Braille Teacher)
Dan Kurmas (Graphic Arts /Print S…
Gerry Kurtz (Drafting Teacher)
Rose Lyons (French Teacher)
Jean Makela (Chemistry Teacher)
Helen Markey (Home Economics Teacher)
Jack Martin (Art Teacher)
Leonard Mazur (Principal)
Carol McFadden (English Teacher)
Don McIntosh (Business Education T…
Shirley Mongiat (School Nurse)
Jim Monteith (Business Education T…
William Moy (Counselor)
Frank Navarre (Social Studies Teac…
Claudia Nickel (English Teacher)
Judy Norback (Physical Education T…
L. Mary Olsen (Biology Teacher)
Ron Oswalt (Auto Shop Teacher)
Daniel Poirier (Science Teacher)
Clara Putzig (Office Staff)
Bob Rials (Social Studies Teacher)
William Rice (English Teacher)
Josephine Rogers (Business Educati…
Ruth Rogers (School Librarian)
John Roggenbeck (English Teacher)
Gertrude Roll (Home Economics Teac…
Francis Sanders (English Teacher)
Geraldine Seng (Office Staff)
Lillian Siegel (School Librarian)
Carol Smith (Library Secretary)
O. Ray Smith (Print Shop /Ind Art…
Eugene Snell (English Teacher)
Judy Stuart (Foreign Language Teac…
Frank Suda (Counselor)
Robert Suda (Bus Ed Teacher/Ind Art…
Evelyn Swystun (Office Staff)
Carol Valasek (German Teacher)
Bobbie Jean Valentine (English Tea…
Stephen Vanek (Business Education …
Hope VanLandegend (Foreign Languag…
Lillian Walker (Counselor)
SaraLee Ward (Foreign Language Tea…
James Westby (Counselor)
Neva Whipple (Librarian)
Mae Wickham (Office Staff)
Shirley Willamson (English Teacher)